fbpx

A koronavírus nagy hatást gyakorol szervezetünk egészséges működésére. Főként az időseket és a gyenge szervezettel rendelkező embereket támadja meg. Ez a betegség a többi vírushoz hasonlóan (pl.: influenza), tavasszal érkezett, és a téli időszak alatt legyengült szervezet könnyebben elkaphatja.  A mostani időszakban az „otthoni élet” miatt sokkal jobban oda tudunk figyelni magunkra, immunrendszerünk megerősítésére. Az egyik leghatásosabb módszer, amivel növelhetjük a vírus ellen szervezetünk ellenálló képességét az az immunbiotikum szedése.

 

Mik azok az immunobiotikumok?

Olyan baktériumok, mikroorganizmusok, bizonyos gombák, amelyek immunrendszerünket erősítik. Más mikroorganizmusokkal szemben növelik a szervezet ellenálló képességét. Megvédenek a környezetünkben lévő káros hatásoktól.

 

Ezek hogyan működnek?

Az immunobiotikumok három lépcsős hatással rendelkeznek. Az első lépcsőfok az, hogy az immunobiotikumok vagyis a jó hatású baktériumok bekerülnek a szervezetünkbe és találkoznak a nyálkahártyával. A nyálkahártya felszínét stimulálva olyan védőréteget alakítanak ki, amelyen a kórokozók nem tudnak átjutni. Ha mégis átjutnának, akkor következik a második lépcsőfok. Ezek a ”jó baktériumok” helyben elkezdik javítani azoknak az ellenállóanyagoknak a termelését, amelyek a kórokozó baktériumokat és vírusokat megölik. A harmadik lépcső a vérkeringés és az érzőidegek. Ezek általános védekezést indítanak el a szervezetben (így működik a Framelim is).

Ha hosszan tartó káros hatásnak van kitéve a nyálkahártya, akkor a szervezet már nem tudja az élő mikroorganizmusokat hasznosítani. Ennek érdekében hoztunk létre egy speciális technológiával készített immunobiutikumot, hogy a szervezetbe nagy mértékben lévő káros hatások esetében is a ”jó baktériumok” felszívódjanak és hasznosuljanak. A leghatásosabb módszer az, hogyha élőflórás készítmények mellett a „jó baktériumokból” kivonatot is alkalmazunk, mivel ezek stimulálják ezt a helyzetet.

 

Hogyan segít az immunobiotikum bélpanaszainkon?

A gyomor a legnagyobb immunszervünk. Több immunsejt található benne, mint szervezetünk bármelyik részében. Ha nem működnek beleink megfelelően, akkor tünetek jelennek meg (pl.: hasmenés, székrekedés, puffadás). Mivel a szem és a gyomor összefüggésben vannak, ezért a szem esetenként korábban jelez hogyha valami nincs rendben beleinkben (pl.: könnyezés, száraz szem). Ha tartós hasi panaszok esetében nem használnak az élőflórás készítmények, akkor érdemes megpróbálni az immunobiotikum alkalmazását is. Ha helyreállnak a bélpanaszok, általában a többi tünet megszűnik vagy legalábbis csökken a panaszok mértéke.

 

Honnan tudjuk, hogy szükségünk van immunobiotikumok szedésére?

Főleg az iparosodott országok lakóira jellemző a megterhelt, legyengült immunrendszer, de mindenkinek szüksége van ennek a készítménynek a szedésére mivel folyamatosan találkozhatunk olyan új hatásokkal, amikre a szervezetünk nincs felkészülve. Ha úgy érezzük, hogy szervezetünkben valami nem stimmel, nem érezzük jól magunkat, akkor az immunrendszer erősítésére van szükségünk. Tél idején gyengül a szervezetünk ellenálló képessége, így a D- vitamin begyűjtése nagyon fontos ebben az időszakban. Mivel nem mindenki rendelkezik kertes házzal és a mostani helyzetben nem igazán hagyhatjuk el otthonainkat, ezért az immunobiotikummal, ha még kisebb mértékben is, de D -vitaminnal láthatjuk el szervezetünket.

 

Késő már a koronavírus időszaka alatt elkezdeni az immunobiotikum szedését?

Amint lehet el kell kezdeni szedni. Körülbelül egy 10 napos immunobiotikum szedése jó indítás szervezetünk számára, hogy védettebbek legyünk.

 

Hallgassa meg a teljes hangfelvételt YouTube-on:

Have no product in the cart!
0